Jesteś tutaj
strona główna > biznes i praca > Stanowisko pracy w warsztacie hydrauliki siłowej

Stanowisko pracy w warsztacie hydrauliki siłowej

warsztat hydrauliki siłowej

Każdy warsztat, który zaopatrzony jest w maszyny do produkcji węży hydraulicznych musi spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa. Zakuwarki do węży, przecinarki czy skórowarki muszą mieć swoje miejsce w warsztacie. Muszą być umieszczone odpowiednio do zadań jakie wykonują. Liczy się funkcjonalność. A na czym ona polega? Polega na odpowiedniej budowie stołu, który pozwala na zamontowanie dwóch maszyn, a reszta przestrzeni zajęta jest przez drobne sprzęty. Odpowiednia wysokość stołu ułatwia prawidłowe wykonywanie pracy przez pracownika zakładu. Nie nadweręża kręgosłupa, a przydatne rzeczy ma pod ręką.

Metallbearbeitung

Stół w warsztacie hydrauliki siłowej jest niezbędny i musi być bezpieczny. Stelaż takiego stołu powinien być wykonany z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, która zapewni stabilność pracy i wytrzymałość wykonywanej konstrukcji. Blat stołu powinien być z grubej płyty 3,5 mm, wyposażony w gumę olejoodporną, odporną na substancję ropopochodne. Stół powinien również mieć regulowane stópki, które pozwolą na wypoziomowanie stołu.

Jak każdy zakład przemysłowy, warsztat hydrauliki siłowej pownien przestrzegać bezpieczeństwa przepisów bhp. To od nas samych zależy nasze zdrowie. Dlatego warto dbać o swoje stanowisko pracy.

Top